Televizorių taisymas

  • LCD, plazminių ir kineskopinių TV remontas
  • Monitorių remontas
  • Vaizdo projektorių remontas
  • TV priedėlių remontas

Kreipkitės į mus ir Jūsų televizorius bus suremontuotas greitai, kokybiškai ir nebrangiai!

Jei Jūsų televizorius neįsijungia – pirmiausia patikrinkite, ar jis prijungtas prie elektros tinklo! Taip pat patikrinkite, ar nėra jungiklio, kuris galbūt buvo išjungtas pačiame įrenginyje! Jei televizorius vis tiek neįsijungia, greičiausiai, tai bus televizoriaus gedimas.

Jei nuotolinis pultelis nevaldo televizoriaus, pirmiausia pabandykite pakeisti pultelio baterijas! Jei televizorius vis tiek nereaguoja, greičiausiai, tai bus televizoriaus gedimas.

Jei nėra signalo arba blogas vaizdas (vaizdas stringa arba subyra kvadratėliais) – būkite atsargūs, nes kartais dėl to kaltas gali būti visai ne televizorius. Dažnai problemų gali kilti dėl antenos ar kabelio kuriuo signalas pasiekia Jūsų televizorių. Geriausias būdas išsiaiškinti kur yra gedimas, prijungti kabelį prie kito televizoriaus ir pamatyti, ar jis veikia. Jei gedimo pašalinti nepavyko, tai paprastai yra televizoriaus gedimas.

 Mes remontuojame visų gamintojų televizorius, įskaitant Samsung, LG, Philips, Sony, Panasonic, Sharp, Toshiba, Hitachi, Nec, Thomson, Estar, Benq, Denver, Hisense, Vizio, Trevi ir dar daug daugiau!

 Dažniausiai pasitaikantys gedimai: televizorius neįsijungia arba kurį laiką neįsijungia, televizorius pats išsijungia (kartais pats įsijungia ir išsijungia), televizorius pats garsinasi ar tildosi, perjunginėja kanalus, blogas vaizdas arba jo visai nėra, nėra garso arba jis iškraipytas, linijos ekrane, neveikia HDMI arba kiti įėjimai, nėra signalo arba jis blogas, neveikia nuotolinis pultelis ir kiti.

Informacija klientui​

Visus darbus atliekame tik taisykloje. Dirbame be tarpininkų todėl garantuojame pukią kokybę už patrauklią kainą. Atliktiems darbams suteikiame 3 mėn. garantiją.