Profesionalios garso įrangos taisymas

  • Mikšerinių pultų remontas
  • Stiprintuvų remontas
  • Garso kolonėlių remontas
  • Belaidžių mikrofonų remontas
  • DJ įrangos remontas

Kreipkitės į mus ir Jūsų stiprintuvas, kolonėlės ar mikšerinis pultas bus suremontuoti greitai, kokybiškai ir nebrangiai!

Mes remontuojame daugelio gamintojų profesionalią garso techniką, įskaitant AKG, Audio-Technica, Behringer, BenQ, Beyerdynamic, Bogen, dbx, Denon DJ, Dynaudio, Gemini, JBL, Marshall, Numark, Peavey, Pioneer DJ, Roland, Sennheiser, Shure, Sonance, Yamaha ir dar daug daugiau!

Dažniausiai taisomi daiktai yra koncertiniai bei transliaciniai stiprintuvai, aktyvinės garso kolonėlės, daugiakanaliai mikšeriniai pultai, belaidžiai mikrofonai, DJ grotuvai, dūmų mašinos.

Dažniausiai pasitaikantys gedimai: stiprintuvas neįsijungia arba įsijungus pereina į apsaugos (protect) būseną, negroja vienas ar keli stiprintuvo kanalai, per garso kolonėles girdisi traškesiai arba iškraipymai, aktyvi kolonėlė visai negroja arba groja įškraipytą garsą. Neveikia arba blogai veikia mikšerinių ar DJ pultų valdymo mygtukai, reguliatoriai.

Informacija klientui​

Visus darbus atliekame tik taisykloje. Dirbame be tarpininkų todėl garantuojame pukią kokybę už patrauklią kainą. Atliktiems darbams suteikiame 3 mėn. garantiją.