icons8-sedan-64

Automobilinės garso / vaizdo technikos taisymas

  • Visų automobių garso bei vaizdo įrangos remontas
  • Automobilių garso blokų (stiprintuvų) remontas
  • Automagnetolų atkodavimas bei pririšimas

Kreipkitės į mus ir Jūsų automagnetola ar kitas įrenginys bus suremontuoti greitai, kokybiškai ir nebrangiai!

Mes remontuojame visų automobilių gamintojų, įskaitant BMW, Mercedes-Benz, Toyota, Audi, WV, Opel, Volvo, Porsche, Ford, Nissan, Honda, Chrysler/Dodge, gamyklines automagnetolas, garso stiprintuvus ir kitus garso-vaizdo įrangos blokus!

Mes galime suremontuoti net tokių prekių ženklų įrenginius kaip Sony, Pioneer, Panasonic, Blaupunkt, Alpine, Clarion, Kenwood, JVC, Becker, Audison, Bang & Olufsen, Bowers and Wilkins, Bose, Dynaudio, Focal-JMLab, Harman Kardon, Infinity, JBL, Mark Levinson, Hertz, JL Audio, Jensen Electronics ir dar daug daugiau!

Dažniausiai taisomi daiktai yra radijo imtuvai, gamyklinės navigacijos sistemos, multimedijos grotuvai, kompaktinių diskų grotuvai, garso blokai ir stiprintuvai, kompaktinių diskų keitikliai ir netgi senoviniai kasečių grotuvai.

Dažniausiai pasitaikantys gedimai: radijo imtuvas neranda stočių arba groja su triukšmais, dinginėja garsas arba jo visai nėra, per garsiakalbius girdisi traškesiai, magnetolos displėjuje atsiranda logotipas bet įrenginys nepradeda veikti, displėjus nieko nerodo nors garsas yra ir valdymo mygtukai veikia, CD grotuvas arba keitiklis nepriima arba neatiduoda diskų, nežinomas magnetolos kodas arba ji veikia bet periodškai pypsi.

Informacija klientui

Visus darbus atliekame tik taisykloje. Dirbame be tarpininkų todėl garantuojame pukią kokybę už patrauklią kainą. Atliktiems darbams suteikiame 3 mėn. garantiją.